Site Loader

Beton jest podstawowym materiałem budowlanym. Buława wibracyjna do betonu pomoże uzyskać jednolitą masę i konsystencję, która będzie odporna między innymi na czynniki zewnętrzne. Mieszanka betonowa przed nałożeniem musi być odpowiednio przygotowana i właśnie do tego celu służy buława wibracyjna.

Prawidłowe mieszanie betonu dzięki buławie

Buława wibracyjna do betonu ruchem stałym pozwoli uzyskać odpowiednią masę i gęstość mieszanki. Masa betonowa będzie pozbawiona pęcherzyków powietrza. To jest ważne, aby mieszanka była wolna od powietrza. Pęcherzyki te, jeśli nie zostaną dokładnie usunięte, wówczas mogą powodować spękania. Dodatkowo, pęcherzyki powietrza wydobywające się na powierzchnię nie wyglądają w żaden sposób estetycznie.

Buława na placu budowy

To elektronarzędzie, jakim jest buława, sprawdza się doskonale na każdym placu budowy. Warto zauważyć, że głowica tego elektronarzędzia wprawia w kolisty ruch wałek, znajdujący się w masie betonowej. Płynny ruch rozbija wszelkie grudki, nadmiar wody i płynu, pęcherzyki powietrzne i inne niedoskonałości, wpływające negatywnie na jakość materiału. Tak przygotowana masa betonowa będzie trwała i solidna zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *